20 Mart 2013 #1695890

Turkcell Sınırsız Sosyal Paket Yanıltıyor!

Sosyal paket adı altında sınırsız facebook ve twitter vaadiyle sattıkları paket daha 19 gün olmasına rağmen 10. gününde hattımdan para kesilmeye başlandı. Nasıl 1 ay ücretsiz bir pakettir bu Turkcell online işlemlerden bildiriyorum birde kabul etmiyorsunuz. Sisteminiz satın aldığım paket dahilinde ücretsiz girmem gereken facebook ve twitter ana sayfalarında bile hattımdan ücret düşüyor.

Çiğdem 51 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem21 Mart 2013

    turkcell ben bunları ztn paketi alırken okudum biliyorum nereye girip nereye girmediğimide biliyorum m.facebook ta ana sayfada bile konturum düşüyo bugun girdim zahmet edip inceleyebilirsiniz. neyse bakmayaın gerek yok ben operatörümü değiştririm sorun kökten çözülür.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Facebook'ta ve Twitter'da yer alan ancak Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön