03 Eylül 2013 #1992032

Turkcell Sınırsız İnternete Bile Ücret Kesiyor!

Bundan yaklaşık 2 hafta önce Turkcell'den 12 TL'ye 120 dk paketi aldım. Yanında da sınırsız facebook paketi vardı hediye dakikayı almaktaki en büyük sebebim sınırsız internetti fakat öyle olmadı. Her girişimde para kesiyor . Kesilen tutar bazen 20 kuruş bazen 1, 5 TL. Ve bu para hiçbir bağlantıyı hiçbir videoyu açmadığım halde gidiyor.


Yaklaşık 20 TL param gitti bu yüzden. Bu gidişle hattımı taşıyacağım başka bir operatöre. Ne bu böyle?

Canan 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 13.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, data kullanımları hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Canan08 Eylül 2013

    geri dönüş bile yapmadılar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön