14 Şubat 2013

Turkcell Sınırsız İnternet Paketine Onlarca Otomatik Paket Tanımlanması!

Kamu Sınırsız 1GB İnternet Paketi üyesiyim. Bilmeyenler için, paketin içeriği: 1GB'a kadar hız limiti bulunmuyor, aşıldığında hızı düşürülüyor. Sabit 19, 99 TL ödemesi bulunan tarifenin hiç bir koşulda ekstra ücreti bulunmuyor.


Ama benim *konuşma dakikalarım* bittiği için hattıma Otomatik Paket tanımlamamdan sonra işin rengi değişti. 1GB aşılınca, konuşma dakikalarım için aldığım Otomatik Paket'lerden tam 20 tanesi hattıma internet için tanımlanmış. Hız aşılmasını önemsemediğim, ekstra ücret ödememeyi istediğim için abonesi olduğum internet tarifesine, müşteri hizmetlerinin dediğine göre, hız limitinin kalkması için bunlar tanımlanmış. 2 faks denememden de menfî sonuç aldım, 3. sünü yolladım.

Özgür 121 Okunma

Cevaplar

 • Özgür06 Mart 2013

  Yaptıkları saygısızlık ve laubâli yaklaşımdan ötürü başka bir operatöre numaramı taşıdım. Artık, "kampanya kurgusu" ve "bilgi verilmiştir" gibi beylik çözümsüz ve paragöz jargonlarını geriye kalan talihsiz müşterileri için kullanabilirler.

 • Özgür20 Şubat 2013

  Artık fakslarım üzerine cevap dahi vermeye tenezzül etmeyen Turkcell'in kurum olarak işledikleri haksızlığa bakış açısı, önceki (ikinci) şikayetime verdikleri ve birinci şikayetime verilen cevapla birebir aynı olmasından anlaşılabilir. Sınırsız internet paketi abonesi olmama rağmen hattıma tanımlanmış 20 Otomatik İnternet paketinden ötürü faturama ek 98. 99 TL'lik bir yük bindirilmiş ve Turkcell işledikleri bu mantıksızlığı açıklamaktansa kopyala yapıştır cevaplar verecek seviyeye düşmüştür. Turkcell'in işe yaramaz cevaplar veriyor olması onları müşterilerine cevap vermekten aciz diğer operatörlerden daha farklı kılmıyor. Sorun çözülüp tazmin edilene dek bu ay faturamı ödemeyeceğim.

 • Özgür15 Şubat 2013

  08.02.2013 tarihinde beni arayıp menfî görüş bildirdiler, onun üzerine 2 faks daha çektim, değişen bir şey yok. Müspet sonuç aldığım bir şikayeti neden sürdüreyim ? Sınırsız internet paketine 20 tane daha internet paketi tanımlayarak normal faturama ek tam 98,99 TL bedel kesilmiş. Yapılan haksızlığın akla ve izâna aykırılığı sabitken böyle hâlâ robotik alışılagelmiş müşteri hizmetleri cevapları vererek, her ay düzenli faturasını ödeyen bir abonelerine gösterdikleri itina tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratıcı, tekrarladıkça da hakaretâmiz bir hâl almaktadır.

 • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 08.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kampanya katılım koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön