09 Eylül 2013 #2001333

Turkcell Sınırsız İnternet Paketim Var Ama Paket Aşım Ücreti Alıyor!

Ağustos'ta Vodafone'dan Turkcell'e geçtim Turkcell daha kaliteli olduğu için her ne kadar pahalı da olsa. Ama yaşadığım olaydan sonra tüm fikrim değişti. Sınırsız internet paketim var 500 mb'a kadar 3G sonrasında E kalitesinde sınırsız.


Ayrıca konuşma paketim hepsi 300 var. 300 dk konuşma-300 SMS-300 mb internet.
Sınırsız internet paketimden 500 mb bittiği zaman 300 mb'a geçiyormuş. 300 mb'da bittiği zaman paket aşım ücreti başlıyormuş.


Müşteri hizmetlerine bunun mantığının nerede olduğunu sorduğumda önceliklendirme sebeplerinden dolayı böyle olduğunu yapacak bir şeyleri olmadığını söylüyorlar. Sınırsız internet paketim var ve paket aşım ücretine tabi tutuluyorum.

Özgül 141 Okunma

Cevaplar

  • Özgül18 Eylül 2013

    Turkcell'in geri dönüşü ve çözümü benim için olumlu ancak beni aradıklarında söyledikleri şey "sizi şikayetvar.com'daki şikayetiniz üzerine arıyoruz" dediler. halbuki ben Turkcell müşteri hizmetlerini de arayıp kayıt oluşturmuştum. Onunla hiç ilgilenmediler.

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön