07 Ekim 2016

Turkcell Simclub Üyeliği Haksızlığı!

Faturalı hattıma Ağustos ve Eylül aylarında 56 TL ''Güzellik Sırları'' adlı paket üyelik ücreti yansıtıldı. Böyle bir talebimin olmadığını ve paket üyeliğinden de hiçbir şekilde SMS bilgilendirme almadığımı dile getirdim. Turkcell ve Simclub yetkilileri SMS yoluyla bu üyeliğimi talep ettiğimi ve onay mesajı attığımı ve çeşitli belgelerle bu durumu rahatlıkla kanıtlayabileceklerini söylediler. Ben de e-devlet yoluyla başbakanlığın ilgili birimine gerekli başvuruları yapacağımı ve bu hukuksuzluğun açığa çıkacağını dile getirdim. Bu söylemlerim sonrası kendinden emin olan müşteri temsilcisinin tavrı değişti ve müşteri memnuniyeti açısından son haftanın iadesini yapabileceğini dile getirdi. Son hafta dışında iade yapamayan temsilci en son ücretin tamamını iadesini sağladı. Bu durum olayın hukuksuzluğunu gözler önüne serdi. Herkesin bu yönteme başvurmasını öneriyorum.

Berkay 340 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön