01 Kasım 2016

Turkcell SimClub Aboneliği Yapılmış!

Turkcell de böyle işlere girişti ya pes doğrusu. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeye göre bana söylenen gece yarısı saat 4.00- 5.00 civarında bana SimClub aboneliği mesajı göndermişler ve bende onaylamışım. Ne yapabiliriz diye sorduğumda bana kendilerinin aracı kurum olduklarını ve 0850 532 18 18 diye bir numarayı aramam gerektiğini söylediler. Numarayı aradığımda görüştüğüm arkadaş bana bilgilendirme ve onay mesajı gönderdiklerini ve benimde onayladığımı söyledi. Ben böyle bir bilgilendirme ve onay mesajı almadım ve onay butonuna da tıklamadım. Gece yarısı uyuyorken nasıl bir onaylama yapmışım çok merak ediyorum doğrusu. Sabah faturamı kontrol ettiğimde faturama 19.60 TL yansıtmışlar. Benden kestikleri ücretin geri iadesini talep ediyor ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Recep 139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön