25 Şubat 2013 #1653515

Turkcell Sim Kartına 12.5 TL İsteniyor!

Telefon içinde duran sim card herhangi fiziksel anlamda bir tahribata uğramamış altını çiziyorum kırılma çatlama olmaksızın çalışmaz hale geldi.


Turkcell abone merkezi yeni sim card için 12.5 T.L. istiyor. Benim ne günahım var anlamadım niçiin bu parayı ben veriyorum. Sim card kayıp değil kırık değil peki bu sorun niiçin olur önlemini alalım diyerek aradığım müşteri hizmetlisi ve abone merkezi çalışanı soruna dair yetersiz cevaplar veriyorlar.

Ümit 37 Okunma

Cevaplar

  • Ümit26 Şubat 2013

    Ne şimdi bu ? Soruma cevap mı? Sorunumu anlatamadım galiba. Yedek Sim card a para vermek istemiyorum. Vermiş olduğunuz linkte belirttiğiniz gibi yedek sim card ı aldım diyelim. Bu kartın garantisi var mı? İki gün sonra bu kartta durduk yere bozulursa 12,5 lira verip tekrar mı alacağım? Üstelik, haksızlık olarak gördüğüm bu durum için ikonlanmış hazır cevap/mesajlarınız ise tahammül edilemez.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Tavsiye edilen SIM kart fiyatı 12,5 TL’dir.Ücretlendirme ile ilgili bilgilere web sitemizde bulunan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/turkcellliolmak/hatinizla-igili-islemler/yedeksimkart.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön