10 Mayıs 2013 #1790810

Turkcell Sim Kart Sorunu!

1998 yılından bu yana Turkcell müşterisiyim ve aynı numarayı kullanıyorum. İzmir'de turkcell bayisinde aldığım telefona uygun olacak şekilde sim kartımın boyutunu küçülttüler. Bu işlemi yapmadan öncede dilersem aynı numaraya ait bir sim kart daha çıkartabileceğim söylendi.


Yaşadığım ile geldiğimde Turkcell'den bu konuda yardım istedim. Bana bulduğu çözüm aynı numaraya ait 2 kartı yeniden almam gerektiği, bir tanesini micro karta çevirmek için 77 km yol gitmem gerektiği ve şu an kullandığım sim kartımdaki bütün bilgileri sıfırdan yüklemem gerektiği. Müşteri hizmetlerinden yardım istediğimde biz size cevap vereceğiz diyorlar ama ne arayan var ne de mail atan.

Esra 1.299 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizi 18.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön