01 Nisan 2013 #1718214

Turkcell Sim Kart İçin 2. Kez Ödeme Yapmam İsteniyor!

26.03.2013 tarihinde sim kart değişikliği yapmak üzere Karşıyaka Turkcell merkezine başvuruda bulunduk. İşlemler yapıldı ve sim kartı teslim aldıktan sonra ücreti ödemek üzere kasaya yönlendirildik. Sim kart için istenen 12,5 TL 'yi ödemeden önce faturaya ayrıca bir ücret yansıtılıp yansıtılmayacağını özellikle sordum. 12,5 TL kasaya ödendikten sonra faturanıza başka hiçbir ücret yansıtılmayacaktır dendi. Fakat Turkcell Online İşlemler'de güncel faturayı kontrol ettiğimde, ödemiş olduğum aynı ücret 2. defa ödenmek üzere faturaya yansıtıldığı görülmektedir. Bu yanlışın en kısa sürede Turkcell tarafından düzeltilmesini istiyorum.

Aylin 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 03.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön