19 Nisan 2013

Turkcell Sim Kart Hatası!

Türkcell Tim'den 2 tane Eşkart aldım. İlki hiç sisteme gerilemedi. 2.'sı sisteme girildi ancak hattım gelmedi. 3 gün sonunda eşkartı Nano karta kestiklerinden dolayı çalışmadığı söylendi. Halbuki telefon sim kartı görüyor ama servis yok yazıyordu.

Diğer sim Micro Simkart olarak kesildi. Micro Sim'in sadece plastik kısmı kesilir ve deformasyon söz konusu değil. Bu durumda microsim çalışması gerekiyordu. 25 TL, vakit, 3 gün aynı şubeye gitmek vs. çektiğim eziyet ile kaldı.

Muhammed 981 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed13 Kasım 2013

    Ne maddi nede manevi olarak verdikleri çözüm çözüm değil. Sadece oyalama maksatlı verilmiş cevaptır. Neyse siz destekveremediğiniz servis ve hizmetleriniz ile başarılar.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Muhammed20 Nisan 2013

    Önemli olan bir teknolojiyi sunmak kadar bu teknolojiyi güncel tutmak değil mi. Bence daha önemli. Bugün birçok Android cihaz Micro Simkart'a geçti. Ama hala Turkcell Eşkart'lar sadece standart Simkart olarak sunuluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön