10 Haziran
#12091658

Turkcell Sim Kart Arızası...

07.06.2019 tarihinde Ayvalık Turkcell bayiinden Bilicra akıllı çocuk saati ve hat aldım. Saati orada denedim, sorunsuz çalıştı. Yazlık eve yaklaşık 100 m kala hat çekmemeye başladı. Oysaki evde Turkcell kullanıyordum ve çekmeme sorunu yaşamıyordum. Asıl kullanmak istediğim bölgede akıllı saat çekmeyince 532'yi aradım. Hattı farklı telefona taktığımda da çekmediğini teyit ettik. Önce Bilicra servis numarası verip hatta sorun yok dediler sonra akıllı saate Vodafone hat taktığımda çekmeme sorunu yaşamadığımı anlattım. Onlarda yedek sim kart temin etmem gerektiğini söylediler. Tekrar Ayvalık merkeze gitmek zorunda kaldım, yedek sim kartta da aynı sorun devam etti. 532'yi aradım tekrar aynı sorunu yaşadığımı ilettim. İstanbul'a döndüğüm için buradaki bir Turkcell'den yedek sim kart istediğimi ilettim. Para karşılığında vereceklerini söylediler. Hem arızalı sim kart verip hem para talep edip beni mağdur bıraktılar. Asıl gereken alanda çekmeyecekse bu akıllı saati boş yere almış oldum. Ayvalık bayi ise sorun devam ederse bir başka ücretsiz sim kart vermeyeceğini, dilersem 3 ay sonra Vodafone a geçebileceğimi belirtti. İlk fırsatta Vodafone a geçeceğim. 532 kesinlikle çözüm üretmiyor. Boş yere kullanamayacağım akıllı saate 594 verdim yaşadığım sinir harbi de cabası.

Eda Eda 1.104 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Eda18 Haziran

  Bugün Turkcell 532 tarafından bana verilen bilgi bölgede inceleme yapıldığı ve baz istasyonu sıkıntısı olmadığı yönünde oldu. Bu durumda sim kart arızasından başka bir seçenek görünmüyor. Bana arızalı sim kart satıldığı aşikar ve kesinlikle ödemesi yapılmıyor. Çoçuğumla iletişime geçebilmek adına tekrar para verip İstanbul dan yedek sim kart aldım. Rezil bir firma, yaptıkları işin arkasında duramayan, ilkesiz, değerleri olmayan, vizyonsuz, kalitesiz, çözüm üretemeyen, para odaklı, müşteri memnuniyetini hiçe sayan.

 • Eda13 Haziran

  Şikayetim hakkında kayıt oluşturuldu. Ekip gönderip inceleyeceklermiş o bölgeyi. Bu sürecin sonunda bir çözüm bulup bulamadıklarını buradan yazacağım.

 • Turkcell Temsilcisi13 Haziran

  Değerli Müşterimiz, 13.06.2019 tarihinde sizi arayarak şikayetiniz hakkında görüşme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları