20 Mart 2013 #1696237

Turkcell Sim Kart Arızası!

Bugün sim kartım arızalanınca Turkcell bayiine gittim yeni bir sim kartı almak için ama orada dediler ki 2 gündür sistem arızalı sim kartı açamıyoruz. Bunun üzerine müşteri hizmetleri ile görüştüm onlarda doğrudur uğraşıyoruz dediler. Bu görüşme çözüm merkezinin en yetkilisi ile yapıldı ) ve ama bu durumda benim telefon kapalı ve kullanamıyorum anlayacağınız mağdurum.


Şimdi soruyorum iki gün fatura ödemesi geciktiği zaman biz abonelerinden anında gecikme bedeli tahsil eden Turkcell neden şimdi 2 gündür bize hizmet veremiyor para verdiğim halde hizmet alamıyorum. Hani hayat paylaşınca güzeldi ; peki paylaşma bunun neresinde ? Müşteri memnuniyeti nerede?

Tarık 404 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizi 21.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön