07 Kasım 2016
Yorum Yap
#6878835

Turkcell Sim Clup Haksızlığı!

Yaklaşık 3 aydır annem hiç bilmediği bir şekilde Turkcell sim clup'ın spor paketine üye edilmiş ve toplam 100 TL fazladan fatura ödemiş. Durumu fark ettiğimizde hemen aradık iptal ettiler Turkcell ilk önce ilgisi olmadığını iddia etti ve tabi ki üste çıktı hiç hatasını kabul eder mi? Dava açacağımızı bunun haksızlık olduğunu söyleyince sim clup'la iş ortağı olduğunu itiraf etti. İletim mesajı açılıyor ve haberiniz olmadan üye ediliyorsunuz dünyanın parasını alıyorlar biz de fark etmeden saf gibi ödüyoruz. Aynı durum dün bana da oldu kocaman bir onaylıyorum butonu çıkıyor ya yanlışlıkla cebimde tıklansa fark etmesem? Bu resmen haksızlık internette okudum kaç kişi bizim gibi mağdur edilmiş yok magazin paketi yok komik video vs. Bu yaptığı Turkcell'e hiç yakışmıyor böyle giderse hem adı kirlenecek hem de çok müşteri kaybedecek. Paramızın iadesini istiyoruz!

Tuğçe Tuğçe 156 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 07.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler