17 Ekim 2016 #6710893

Turkcell Sim Club Üyeliği Yapılmış!

Cep telefonumu elime aldığımda "mesaj gönderiliyor" ibaresi görmem ve arkasından gelen mesajla ücretsiz 1 hafta Sim Club üyeliğimin başladığını, istemiyorsam iptal yazıp 1818'e göndermem gerektiğini söylüyorsunuz. İnternette biraz araştırma yapınca kesinlikle iptal yazmamam gerektiği bilgisine ulaştım. Çünkü mesajla iptal olmuyor. Orada verilen Turkcell numarasını aramam gerekiyormuş. Bugün 1 hafta doldu ve yaklaşık 20 TL fark faturama yansımış.


Müşteri temsilcisini aradım. D*** Hanım ile bir görüşme gerçekleştirdim. Bana dediği bu Turkcell'in bir uygulaması değil, iptal yazın yok o numarayı arayın bilmem ne. Turkcell'in uygulamasında kalan dakikam, kalan internetim ve kalan mesajım yazıyor üstüne Sim Club üyeliğim de eklendi ama bu Turkcell'in uygulaması değil öyle mi? Turkcell in iş ortağı adı altında yeni bir oyunu diyebiliriz o halde.
20 senelik müşteri gidiyor Turkcell.

Çağın 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çağın18 Ekim 2016

    Bu arada Dilan Hanım' ın bana dediği 07.10 tarihinde saat 19.19 da mesaj atmışsınız oldu. Mesajlarımı kontrol ediyorum. Attığım tek mesaj yok benim. Bunu çok duyuyorsunuz ama konu çözülemezse ben gidiyorum cayma bedelini ödeyip. Ayrıca Dilan Hanım a bir şikayet yazdıramadım. Konu bizle ilgili değil dedi durdu. Konu kiminle ilgili sevgili Turkcell.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön