10 Ocak 2017
Yorum Yap
#7471735

Turkcell Sim Club Servisine Üye Yapılmışım Haberim Bile Yok!

Turkcell’in son günlerde Sim Club üyeliği diye sözde bir hizmeti kullanıcılarına zorla dayatmaya çalışması. Zorla bu servise abone yapmak için bir çok yol deneyen Turkcell, problem çıkarmada resmen level atlayıp, telefonunuzda mesajı engellediyseniz diye, abone olun mesajını “İletim Mesajı” olarak gönderiyor.


Yetmiyor, internete girmek istediğinizde zorla Sim CLub adresine yönlendirip, kocaman bir “onaylıyorum” butonu koyarak, yanlışlıkla tıklamayla bile zorla abone yapmaya zorluyor.
15 Yıllık Turkcell kullanıcısı olarak böyle bir şey başıma ilk defa geliyor. Turkcell gibi büyük bir kuruma gerçekten yakışmayan ve değerleriyle tamamen ters düşen Sim Club servisi hakkında Turkcell'in derhal gerekli adımları atması gerekmektedir. Üyelikten bile haberdar olmadığım bir servisten faturama yansıtılan tutar anlamsız ve haksızdır.

Mahmut 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2017

    Müşterimizi 12.01.2017 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler