25 Ekim 2016
Yorum Yap
#6778378

Turkcell Sim Club Mağduriyeti ve Haksız Fatura

24 Ekim 2016 Sim Club adında bir pakete haberim dahilinde olmadan üye yapıldım. 19,60 TL değerinde bir ücret alındı, bana abone olmak ister misiniz diye sormadılar ama abone olduğumu bildirmeyi becerebildiler. Mesajı görür görmez Turkcell telefon ettim ardından da sim club'in müşteri temsilcisiyle görüştüm, aboneliğin
bir pop up mesajı olarak gerçekleştirildiğini ve benim de o şekilde onayladığımı söylendi. Telefonun tek kullanıcısı benim, böyle bir şeyi onaylasam haberim olurdu ve tüm uğraşıma rağmen 19.60 geri vermediler. Sadece
Sim Club üyeliği iptal oldu Turkcell bir şey yapamayacağından bahsediyor ki ben inanmıyorum. Bu pop up mesajları telefonuma direkt olarak yansıtan firma zaten Turkcell. Sim Club'ta da sizden onay ve SMS mesaj var dediler böyle bir SMS yok. Gereken yapılmazsa hukuksal yollara başvuracağım.

Cuneyt 242 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cuneyt25 Ekim 2016

    Ilginiz ve müşteri destek maalesef sizinle Turkcell ortagi olan Turkcell SimClub'in yapmış olduğu haksizlik için yetersiz kaliyor. Sikayetime ek olarak ben saatler içinde böyle bir urune üye olmadim diye bildirdigim halde sizi temsil eden is ortaginizin yapmış olduğu hatayi duzeltmemeniz hakikaten sasirtici ve uzucu. Haksiz şekilde ucreclendireln 19.60 ne geri verebildiniz bir de is ortaginizin sizin yillarca olan Turkcell musterilerinizi aldatilmalarini ve mağdur olmalarini saladiniz. Turkcell musterinizi korumadiniz.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler