07 Eylül 2013 #1999361

Turkcell Şikayetime Dönüş Yapmadı!

1976736 sayılı şikayetim Turkcell iletişim şirketine duyurulduğu halde tarafıma dönüş olmamıştır. Sadece sizi aradık ama ulaşmadık mesajı tarafıma iletilmiş olup aslı olmayan bir gerçekliktir. Telefonum her zaman açıktır ve çekmecesi mümkün değildir eğer gerçekten ulaşamadıysa o zaman Turkcell' in çekim gücünde problem var demektir.


Kusurlarını gizlemek adına ve haklı olduğumu bildiklerinden, benimle konuşmak istemediklerini düşünüyorum. Allah, kimsenin hakkını kimsede bırakmaz. Bunu da biliyorum.

İbrahim 22 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim22 Eylül 2013

    Kayıtların incelenmesi için müsaade istediler , en geç size 17 Eylül'de döneceğiz sözünü almama rahmen bugün ayın 22 si ve halen katırların sonunda haklı oldugum bilgisini vermelerini bekliyorum gerçi suç bende belkide gelmez ayin 17 sini kastetmiştir Turkcell müşteri hizmetlerinden arayan kişi ..!

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön