28 Şubat 2015

Turkcell Şikayetim Var!

Bu akşamTürkcell'in anlaşmalı olduğu hukuk bürosundan F***** hanım, eşimin kapattırdığı hattın borcu için aradım. Benimle ilgili olmayan bir şey için ilgisiz bir konuşma şekliyle neden ödemediğimiz soruldu. Borcumuzun iki misli fiyat söylediklerinde neden bu kadar çok diye sorduğumda borcunuzu ödeseydiniz de bu kadar çok olmasaydı dedi. Düzgün konuşmalarını söylediğimde arkadaşlarına seslenerek kızlık soy ismimle tüm ailemi arayacakları ile tehdit edip hakaretler edip telefon yüzüme kapatıldı. Aynı numarayı ben aradım ve yetkili kişiyi isteyip şikayette bulundum.

Canan 250 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz ile 04.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön