07 Şubat 2014 #2281149

Turkcell Şikayet ve Talepleri Dikkate Almıyor!

Hattım başkaları tarafından kopyalandığı halde Turkcell'in tarafıma fatura vermemesinden dolayı ilgili kamu kurumuna başvuru yapamıyorum. Turkcell'in sorunuma cevap olarak gönderdiği mesaj "yapacakları bir şey olmadığı". Sonrada "müşterimize bilgi verilmiştir" diye cevap yazıyorlar.


Hem hat satıyorlar hem de fatura vermiyorlar. Faturanın kesilip kesilmediğini bulabilecek teknik alt yapıya sahip mi değilsiniz yoksa faturasız satış yapıldığının üstünü mü kapatmaya çalışıyorsunuz?


Yaklaşık 15 gündür sorunumu çözmediniz ancak ben faturamı ödemeye devam ediyorum. Nasıl bir hizmet anlayışınız var bilmiyorum. Turkcell müşteri hizmetlerinin hizmet etmemesi nedeniyle hattımı kapatacağım.

Gülşen 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön