23 Eylül 2013 #2026420

Turkcell Şikayet Kabul Etmiyor!

19 Eylülde camına kocaman harflerle paket kampanyasını duyuran bir TİM'e girdim ve hattımı bu pakete çevirmek istediğimi söyledim. Görevli de bunun sadece yeni abonelere verilebildiğini söyledi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve yıllardır Turkcell müşterisi olarak hemen hemen aynı özelliklerdeki paketi çok daha pahalıya kullandığımı, bu uygulamadan memnuniyetsizliğimi bildirerek şikayetçi olduğumu söyledim.


Görevlinin cevabı aynen şöyle:Bu konuda sadece önerinizi alabiliriz,şikayet edemezsiniz. Önce yanlış anladığımı sandım ama defalarca sordum ve aynı cevabı aldım. Anlayacağınız Turkcell burnundan kıl aldırmayan bir şekilde artık şikayet bile kabul etmemeye başlamış.

Gökhan 28 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan02 Ekim 2013

    Cozumsuzluk ve vurdumduymazlik politikasina aynen devam

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 02.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell'in sunduğu kampanya kurguları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön