22 Nisan 2013 #1757562

Turkcell Sıfır Cihaz Yurt Dışı Çıktı!

Ocak 2012 tarihinde 2000 TL ödeyerek TİM'den İphone 4S " Genpa" garantili cihaz satın aldım. Ağustos 2012'de telefona farklı bir hat taktım ve çalıştırmadı. Yaptığım araştırmadan sonra yurtdışı cihazı olduğunu öğrendim. Cihazı aldığım yer hatasını kabul edip sıfır kutusunda " Genpa" garantili yeni bir telefon göndereceklerini söylediler.


Fakat gönderdikleri telefon teşhir ürünü çıktı. faturası dahil hiçbir şeyi yoktu. Cihazı aldığım yer ve Turkcell müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm ve hiç birisinden olumlu bir sonuç alamadım. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum, aksi takdirde her iki firmayla olan problemimi yasal yollarla çözeceğim!

Elçin 30 Okunma

Cevaplar

  • Elçin23 Nisan 2013

    Bu inceleme şuanada kadar en az 2 kere yapıldı ve hiç birisinde olumlu bir sonuç alamadım. Cihazı aldığım firma tarafından kaynaklanan bir problemin kabul edilmesine rağmen "Turkcell Genel Merkez" bu konu ile ilgili herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön