22 Nisan 2016

Turkcell Sesnet Faturam Fazla Geldi!

Faturam 10 TL fazla gelmiş analizine baktım katma değer servisler diye yazıyor başkada bilgi yok. Müşteri hizmetlerine yazdım iptal edin dedim bu Sesnet her neyse, iptal olmuyor konuşmazsanız faturanıza yansımaz denildi. Bu servis nasıl bir servis ne zaman konuşmuşum ya da onaylamışım da faturamı şişirmiş. Saçma sapan kurnazlıklarla insanları kazıklıyorsunuz. Tekrarında numaramı taşıyacağım. Ya müşterileri bu servisler hakkında iyice bilgilendirin ya da böyle mağdur etmekten vazgeçin, siz vazgeçilmezde değilsiniz!

Rıfat 271 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2016

    Müşterimizi 25.04.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön