26 Kasım 2013

Turkcell Serviste Olan Modemle Kota Aşımı Olduğunu Söylüyor!

Turkcell'den internet ( vınn ) aldım ve 12 ay sözleşme imzaladım. İmzalamaz olaydım başıma gelmeyen kalmadı.Her ay 35.00 tl geleceğine 95.00 --105.00 -gibi uçuk faturalar geldi.
Vınn arza yaptı Turkcell bayisine gittim. Modemi verdim. 10 iş günü içinde gelir dediler. 28 günde zor geldi. Yine arızalı geldi. Bir daha götürdüm gönderdiler. 20 gün sonra geldi. Faturalar 100 tl gibi gelmeye devam ediyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Neden böyle fatura geliyor dedim. Siz kota aşımı yapmışsınız dediler. Serviste arızalı olan modemle kota aşımı olmuş.

Hikmet 118 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet15 Aralık 2013

  Turkcell Müşteri hizmetleri arayip konu ile ilgili elerinde bir belge olmadığı soylemesine ragmen hala haciz takibi devam ediyor. ? ! Madem elinizde belgeniz yoksa haciz takibini uydurdugunuz fatura ile mi yapacaksınız. ? Konu ile ilgili derhal geregini yapın... 0530 845 86 17 Cep telefonu ma sürekli haciz mesajı atmayiniz. Bu konuyla ilgili kesinlik odeme yapmayacağım ... Haksız yere mağdur edemeyeceksiniz .. bunu da böyle bilin.? Cep telefonu ma mesaj gelmeye devam ederse ve haciz takibi kaldirilmasa Sizin gerçek yüzünüzü dile getirmeye devam edicem...? LUTFEN İNTERNET (VIN) ALIRKEN DAHA DİKKAT EDINIZ... Hikmet uslu

 • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2013

  Müşterimiz ile 04.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Hikmet29 Kasım 2013

  Turkcell güvenilir bir firma değil. ?

 • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön