21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6742267

Turkcell Servis Gecikmesi!

Apple marka cihazım bozulduğu için Turkcell'den temin ettiğim cihazımı yine bir Turkcell bayiisine götürdüm. Bana o gün bütün cihazların zaten servise kurye aracılığı ile gönderileceği söylenmesine rağmen telefonum servis sistemine 4-5 gün sonra girmişti. 16-17 gündür inanılmaz zor durumda telefonsuz bir konumdayım. Apple'ın normalde 7 iş günü içerisinde teslim ettiği cihazı bir hata yaparak Turkcell'e güvenerek onlara verdim normalde teslim süresi 20 iş günü olmasına rağmen 5 gün geç sisteme girmesinden dolayı otomatikman maksimum geri dönüş tarihi 25 iş gününe çıktı. Bunun yanı sıra şikayaetimi bildirmek için aradığım Turkcell bayisinden " okay okay iyi günler " gibi müşteri memnuniyeti hiçe sayan bir tavırla karşılaştım. Çalışanlar tartışmaya o kadar odaklanmıştı ki resmen beni dinlemeden sürekli müşteri - satıcı ilişkisi etiklerini hiçe sayarak konuşuyorlardı.

Kardelen 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler