07 Kasım 2015

Turkcell Senden Hiç Memnun Değilim!

Yıllardır Turkcell kullanıyorum ve son 6 ayda 1000 TL fatura ödedim. Geçtiğimiz günlerde telefon almak istedim hat üzerinden limitin 1000 TL dediler. Sebebi düzensiz ödemeymiş.

Ben son 6 ayda size 1000 TL ödemişim sonuç olarak bende 1 liranız kalmazken ne bu kısıtlama!
Yıllardır hiçbir faydanız dokunmadı arkadaşım hiç hem de. Hiç memnun değilim! Lütfen yardımcımı olursunuz hattı iptal mi edersiniz size kalmış...

Süleyman 177 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihaz kampanyası katılım kriterleri abonelik yaşı, geçmiş ödeme davranışı ve kullanımlara göre belirlenmektedir. Kampanya kriterleri her ayın 15 ve 30. günlerinde olmak üzere ayda 2 defa güncellendiğini iletiriz. Önümüzdeki dönemlerde kampanya kriterlerini sağlamanız durumunda kontratlı cihaz kampanyalarından yararlanabileceğinizi belirtiriz. Dilerseniz satış kurgularından yararlanabilirsiniz. Cihaz kampanyaları hakkında en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön