11 Nisan 2013 #1737817

Turkcell Sebep Olduğu Sorunu Çözmüyor!

Daha önce buradan, Turkcell'in yanlışlıklar zinciri sonunda çalışan hattımı kapattığını ve bana yeni bir simkart gönderdiğini, gönderdiği simkartın da çalışmadığını yazmıştım. Akabinde tarafımdan özür dilenmişti. Yalnız şu an ise, yapılan hatanın uzantısını yaşamaktayım.


Kasım 2002'de sorunsuz olarak kullanmaya başladığım Turkcell Cüzdan uygulamasını tekrar kullanmak üzere Garanti Bankası ATM'sine para yatırdım. Fakat, yatırmış olduğum parayı, hattıma bakiye olarak yükleyememekteyim. Bununla ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüğümde "26131809" no'lu talep oluşturulduğu söylendi ve sonucunda aradılar. Fakat bir çözüm sağlamanın çok uzağındalar.

Deniz 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön