17 Ekim 2016 #6708862

Turkcell Şebeke Yok Telefon Değiştirsek De Şebeke Yok

Cumhuriyet Mah. Şekerpınar TOKİ konutları Hasret Sokak Çayırova Kocaeli ve civarında evimizde Turkcell çekmiyor. Bu sebeple A****'ya geçtik o da aynı sorun yarattı ve bugün T***** bölgeye ek baz istasyonu koyacaklarını yasal izin beklediklerini iletti. Ben bu arada Turkcell'e yeniden geçiş için başvurdum ancak korkum şebeke sorununun devam etmesi bu sebeple verdiğim adrese ek baz istasyonu kurulması ya da baz istasyonunun güçlendirilmesini rica ederim. Her yerde Turkcell çekiyor diye reklam yapıyorsunuz ama çekmiyor. Lütfen bu şikayetimizi dikkate alın yeniden operatör değiştirmek zorunda kalmayalım. Adres başta yazdığım şekildedir.

İlker 184 Okunma

Cevaplar

  • İlker21 Nisan 2017

    Hala bölgeye ek baz istasyonu koyulmamıştır bölgede binlerce insan yaşamaktadır ve çalışma sahalarının çok olması sebebiyle günden güne kullanıcı sayısı katlanarak artmaktadır. En hızlı şekilde ya baz istasyonunun kapasitesinin arttırılması ya da yeni baz istasyonunun acil koyulmasını rica ederiz.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 19.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön