Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Turkcell Şebeke Ve İnternet Sorunu

Serhat
21 Ocak 14:14
265

Sayın Yetkililer Biz, aşağıda iletişim bilgilerimiz belirtilmiş olan Kulaksız Mahallesi sakinleri olarak, Şanlıurfa, Siverek ilçesinde bulunan köyümüzde ciddi bir telefon şebeke sorunu yaşamaktayız. Bu sorun, günlük iletişimimizi olumsuz etkilemekte ve yaşam kalitemizi düşürmektedir.

Şebeke sorununun en kısa sürede çözülmesi, gerekli teknik incelemelerin titizlikle yapılması ve etkili bir çözüm bulunması hususunda sizlerden yardım talep etmekteyiz. Köyümüzdeki birçok kişi bu sorun nedeniyle mağdur durumda bulunmaktadır.

Bu konuda duyarlılığınızı bekler, gerekli çalışmaların en kısa sürede başlatılmasını önemle rica ederiz. Talebimizle ilgili tarafımıza düzenli bilgi sağlanabilmesi adına her türlü güncellemeyi bekliyoruz. Bu dilekçe, Şanlıurfa, Siverek, Kulaksız Mahallesi, Kulaksız Köyü sakinlerinin şebeke sorununa dair ortak taleplerini içermektedir.

Gelişme
Gelişme

21 Ocak 14:50

Bizim köyde şebeke sorunu var köyümüze baz istasyonu kurdurmak istiyorum. Bunun için nereye başvuru yapmam gerekiyor. Ulaşabileceğim Herhangi bir telefon numarası var mı? Ya da Turkcell şubelerine gidip başvuru yapabilir miyim? Lütfen en kısa zamanda bana dönüş yapmanızı rica ediyorum bu şikayet bütün köy halkı için geçerlidir damlara çıkmasak şebeke hiç çekmiyor yaklaşık 70 hanelik köyde 400 e aşkın Turkcell'i var bir hasta olsa bir şey olsa ambulansı bile ariyamiyoruz 24. Yüz yılda olmamıza rağmen hala bu sorunu yaşıyoruz Turkcell den derhal bir inceleme balatmasini olayı yakından takip etmeleri konusunda titzlikle rica ediyoruz

21 Ocak 14:14 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

22 Ocak 08:49

Merhaba Serhat Bey, Bildirimde bulunduğunuz bölgede inceleme yapabilmemiz için Turkcell uygulamamızdan "Yardım - Arama Bağlantı Kontrolü - Talep İlet" bölümünden detayları paylaşmanızı rica ederiz. Şikayetinizle ilgili son durumu "Taleplerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Turkcell Açma Kapama Ücreti Sorunu

Tuğçe
22 Mayıs 00:36
200

Turkcell Şirketinin KVKK İhlali

Alper
10 Mart 21:36
195
Turkcell Şirketinin KVKK İhlali
1

Turkcell C-Digital Kripto Uygulaması ( Hadi Yarışmasının Devamı Uygulama )

Hakan
21 Şubat 16:01
717
Turkcell C-Digital Kripto Uygulaması ( Hadi Yarışmasının Devamı Uygulama )
Turkcell C-Digital Kripto Uygulaması ( Hadi Yarışmasının Devamı Uygulama )
Turkcell C-Digital Kripto Uygulaması ( Hadi Yarışmasının Devamı Uygulama )

Turkcell Email Adresimi Sürekli Başka Müşterilerinde Kullanıyor.

Mustafa
26 Aralık 2023 11:33
302

Turkcell Akıllı Saat Paket Bitiminde Bilgi Vermeden Ücret Alması

Yusuf
08 Aralık 2023 02:41
2.585
Benzer Şikayet Yaz