30 Ağustos 2013 #1983791

Turkcell Şebeke Sorununu Gideremedi!

Geçen haftalarda şebeke sorunum olduğunu bildirdim. Gerekli belgeleri fotoğrafları bilgileri gönderdim sorunun çözüldüğüne dair bilgilendirme yapıldı bana ama hala belirttiğim yerde internet kullanamamaktayım. Şu anda kullanamadığım internet için her ay 40 lira ödemek zorunda mıyım? Eğer çözülmeyecekse sorun karşılıklı fesh edilsin sözleşmem.

Salihcan 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 03.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılan inceleme sonucu hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Salihcan03 Eylül 2013

    Geçen seferde gerekli incelemeler yapılacak dedi sonra sorun giderilmiştir diye cevap geldi ama hala sorun devam ediyor umarım birdaha aynı sorunla karşılaşmadan halledersiniz.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön