13 Kasım 2014

Turkcell Şebeke Sorununu Çözmüyor!

10 yıldan fazla Turkcell hattı kullanıyorum. Ankara Keçiören Atapark Mahallesi 1280 sokakta oturuyorum şu anda burada değil 3g kullanmak telefon ile bile konuşamıyorum. Bunu defalarca Turkcell 532 müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi bildirdim. Ama her seferinde aynı cevap ekiplerimiz o bölge ile ilgili çalışma yapıyor en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır. Fakat ne dönüş yapılıyor nede sorun çözülüyor. Bu konuda çok sıkıntılıyım. Gelen misafirlerimiz bile artık illallah demektedirler. Hattımı Turkcell'den taşımak istediğimde ise tarafıma seçtiğim paketten dolayı tarafıma ekstra fatura çıkacağı söylenmektedir.

Ömer 241 Okunma

Cevaplar

  • Ömer20 Kasım 2014

    Bir kerede farklı bir cevap erin bunları okumaktan bıktık artık.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön