04 Mart 2016

Turkcell Şebeke Sorunu Yüzünden Ödediğim Yönlendirme Ücreti!

Konum itibari ile İzmir'in tam ortasında ve şehir merkezinde yaşamamıza rağmen 21. yüzyılda en iyi telefon teknolojilerini kullanmamıza rağmen şebeke sorunu yaşıyorum. Bu sorun ile ilgili bir çok defa Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırdım sonuç nafile. Kendimce bir çözüm buldum, bulunduğumuz bölgede Turkcell'den kat kat iyi çeken diğer operatöre ait olan hattıma çekmediği zamanlarda yönlendirme ayarının yaptım.


İnanır mısınız günde 50 çağrı alıyorsam 40'ı diğer telefona yönlendirme olarak geliyor. Bir de baktım ki Turkcell faturama yönlendirme ücreti yansıtmış hem çekim gücü az olsun hem de yönlendirme ücreti al artık bu kadarına da pes diyorum. Aylık 181 TL fatura ödeyen bir müşteriyim şu anda yönlendirmeler ile 200 TL'yi aştı dayanacak gücümüz kalmadı Turkcell soruna çözüm bulamazsa konuyu yargıya taşıyacağım. Turkcell'in çekim gücü hikaye dikkatli olun.

Mustafa 156 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön