02 Nisan 2015

Turkcell Şebeke Sorunu!

Şebeke sorunu can sıkmaya başladı. 31.03.2015 tarihindeki elektrik kesintisinde hem paketim olan interneti kullanamadım hem de arama yapamadım. Kesintinin üzerinden 2 gün geçti hala internette problemler yaşıyorum ve konuşmanın tam ortasında telefon cat diye kapanıyor, hem de sürekli. Turkcell'in çekim gücü diye reklam çekmeyi biliyorsunuz, müşterilerinizin sorunlarını da düzeltmek, çözmek gibi bir niyetiniz var mı?

Mert 205 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön