21 Ekim 2016

Turkcell Şebeke Hizmet Yetersizliği!

Isparta'nın sütçüler ilçesine bağlı tota yaylası kır tepesi mevkiinde Turkcell şebekesi bulunmaktadır, fakat Belence Köyü Menteşe Mahallesinde bulunduğum zamanlarda şebekenizi ve hizmetlerinizi kullanamıyorum. Bu benim bildiğim kadar hep vardı ve köylünün cefası durumundadır. 2 yıl öncesi müşteri hizmetlerinizi aradığımda konunun hızla değerlendirilip çözüme kavuşturulacağı bilgisi verildi fakat bu zamana kadar hiçbir çözüm üretilmedi. Sorunun çözümlenmesi için gereğinin yapılacağı ile yazmayı uygun buldum. Halada bu konuda yardımcı olunup çözülemeyecek olursa diğer operatörlere yazıp şebeke kurulması için gerekli müracaatları şahsen yapmayı düşünüyorum.
Fakat ben ve köylüm uzun yıllardır sizin aboneniz olduğu için gerekli ilgi ve alakalarınızı bekler, sonuç ve işlemlerinizden tarafıma bilgi verilmesi dileği ile şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.

Suat 222 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön