28 Eylül 2015

Turkcell Şebeke Dondurma!

Turkcell'i 1 aydır kullandım, bulunduğum yerde şebeke sıkıntısı vardı. Operatör değiştim Vodafone geçecektim ki bu süreç içerisinde Turkcell hiçbir yerde şebeke almamaya başladı. Ayın 19'dan beri telefonu kullanamıyorum 14 yıldır telefon kullanıyorum başıma böyle bir şey gelmedi. Sorumsuzluk, çok başımı ağrıttı. Halen sıkıntım devam etmekte, üstelik hesabımdaki parayı da kesti boşu boşuna. Başka hatta başvurdum, 5 gün oldu Turkcell yüzünden telefonumu kullanamıyorum, şebeke almıyor. Bir an önce çözüm istiyorum, çarçabuk taşıma onayı verin.

Abdullah 67 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah01 Ekim 2015

    Kullanım dışı para alındı. Memnun değilim.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 28.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön