Turkcell Şebeke Çekme Problemi

Atakan Atakan3 hafta önce

Ankara'nın merkezi bir civarında ikamet ettiğim evde farklı bir operatör kullanırken yaklaşık 3 ay önce Turkcell'e geçiş yaptık, sinyal ağının daha güçlü olduğunu düşünerek. Fakat hüsrana uğradık 3 kişi aynı anda geçerek. Kullanılan cihazlarda oldukça yeni modeller müşteri hizmetleriyle görüştüğümüzde gerekli adımlar izleniyor fakat hala bir değişim söz konusu değil. Gerekli teknik desteğin acilen sağlanmasını talep ediyoruz.

Cevaplar

profile-icon Atakan 3 hafta önce

Talep ilet kısmında da bununla alakalı bir kategori yok arama bağlantı kontrolüne tıkladığımda da hepsi ✅ olumlu. Geçiştirilmek sıkıcı hale geldi sorun çözülemiyorsa açıkça söylenilsin ve hemen operatör değiştirelim.

Turkcell Logo Turkcell 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletişimde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Turkcell ailesi olarak size tüm kanallarımızdan eksiksiz ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Her noktada memnuniyetinizi sağlamak bizim önceliğimizdir. Detaylı inceleme yapabilmemiz için Dijital Operatör uygulamamızdan “Yardım> Arama ve Bağlantı Kontrolü >Talep İlet” adımlarını izleyerek talebinizi iletebilir, durumu “Taleplerim” kısmından takip edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selahattin 3 hafta önce  

    Arkadaşlar bu olay Turkcell için sorun değil 😂😂😂 asıl sorun bizlerin Turkcell'in iç yüzünü her ortamda ifşa etmememiz. Bende Turkcell Superbox mağduruyum. 😡😡😡 Burada ve her yerde bıkmadan herkese anlatacağım. Turkcell kendine yakışanı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler