23 Haziran 2016 #5792860

Turkcell Sattıkları Malın Arkasında Durmuyorlar!

11/04/2015 tarihinde Turkcell'den almış olduğum Samsung S6 Edge cihazında ekranında durduk yere çizgiler piksel patlakları oluştu. Turkcell Capitol şubesine telefonumuzu verdik 20 iş günü sonucu hiçbir tamir işlemi görmedi. 20 iş günü sonucu cihazın değişimini istediğimde kabul edilmedi, para iadesi istedim onu da kabul etmediler ve telefon hala Turkcell Capitol şubesindedir. Sattıkları malın arkasında durmayan bir Turkcell ve Samsung firması var 3.408 milyona cihazı satıp arızası olduğunda ilgilenmeyen iki firma. Hiçbir şekilde dönüş sağlanmadığı takdirde elimdeki bulanan belgelerle yasal yollara başvuracağım.

Hakan 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hakan27 Haziran 2016

    Burada Yazdıgınız Numaralarıyıda Ardım İnceleniyor demekten başka bir şey demedi arakadaşlarınız Üstünden Kaç Gün Geçti Tüketici Haklarına Belgeleri Teslim Ettim ''Yardımcı olmayıp İlgilenmediginiz için teşşekür ederim'' 1996 da beri müşterisi olduğum türkcellden ayrılmama ve çevremde nekedar tanıdıgım varsa ayırmama sebep olucaksınız Bu gün telefonsuz kaldıgım 24 gün Kendi Hattımı Kullanmıyorum neden çünkü telefonum Yok Kurumsallık böyle bir şey herhalde

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön