04 Eylül 2013 #1993739

Turkcell Sattığı Cihazla İlgilenmiyor!

Turkcell'den kontratlı olarak almış olduğum telefonu 4 kez tamire gönderdim; fakat bir türlü arızalardan kurtulamadım. Hep aynı problem ekran donması dokunmatik ekran çalışmaması. Hafıza kartı dolu uyarısı boş olmasına rağmen. KVK' dan bıktım Turkcell'i aradım 3 kez ; fakat biz sattık , bizden çıktı mantığı ile hareket eden bir mantığa sahip olduklarını anladım.


16 yıldan bu yana faturalı Turkcel hat sahibiyim . Bundan sonra hemen hattımı değiştireceğim. Herkese de Turkcell ile çalışmamaları konusunda telkinlerde bulunacağım.

Dinçer 23 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer09 Eylül 2013

    16 yıldan bu yana türkcel faturalı hat sahibiyim 500 liralık bir telefon için 16 yıllık bir müşterisini kaybetmeyi istyen bir firma yanlız unutmamak gerekirki. 1 kişinin reklamı geniş kitlelere ulaşmasada belirli bir kesime hitap eder..

  • Dinçer09 Eylül 2013

    ben zaten 532 müşteri hattı ile görüştüm fakat ilgilene olmadı.. birde türkcel markası olan bir telefonun nasıl olurda türkcelin hiç bir sorumlulugu bulunmaz anlayamadım çmadem sorumlulugunuz yok neden kontratlı olarak bide üstüne kampanyalı diyerek insanlara bu cihazları satıyorsunuz.sizn markanız olmasa bu gibi sorunlarda sizi muhattap almazdım.ama malesef bu olayla ilgili kaliteniz eksik dir.bilginize..şu zamandan ititbaren türkcelle olan tüm bağımı koparacağımıda bilmenizi isterim..

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön