11 Nisan 2013

Turkcell Satış Temsilcisinin Israrı!

İlgili kurumun dikkatine. Bugün 11.04.2013 saat 10.15 itibariyle kurumunuzun erkek çalışanı (E***) tarafından arandım. Öncelikle birikmiş puanlardan dolayı hediye olarak hattınıza tl yükleneceğini söyledi ve kredi kartı bilgilerimi almak istedi, sonra esas amacı olan ürünü satmak için onayımı almak istedi borçlarımdan dolayı alamayacağımı belirttikçe ısrarla sonraki haftaya işleminizi yapıyorum diyerek zorlamaya başladı.


Kurumunuza yakışmayan konuşmalarla hala diretti. Oldu bittiye getirip satmak için zorladı mecburen telefonu kapatmak zorunda kaldım. Bu kişiyle ilgili gerekli soruşturma yapmanızı ve istemediğim halde işlem yapılırsa iptalini rica ederim. Sonucu bildirmenizi arz ederim.

Abdulfettah 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizi GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön