01 Şubat 2014 #2269341

Turkcell Satış Noktasında Çalışanın Hatası

Hat almak için Turkcell satış noktasına gittim. Kendime bir tane faturasız hat aldım, fakat ilgisiz bayan satış elemanı kredi kartından hat bedelini çektikten sonra işleminiz tamam deyip kendi cep telefonuna gelen mesajlara baktı. Bende işlemler bittiği zannettiğim için ayrıldım. Eve geldiğimde kimlik kartını aradığımda bulamadım. Turkcell bayisinde de kalmış olamaz diyordum, çünki bu işlerle uğraşan kişilerin hata yapması olası gelmedi bana . Bunun üzerine 2 saat kimlik belgemi aradım bulamadım. Sonra son çare olarak hat aldığım yere gittiğimde çok rahatça ' hata bendeymiş kusura bakmayın olabilir, ne yapalım?' dedi. Bütün aileme ve tanıdığım kişilere Turkcell'de memnun olduğumu söylemek istemiyorum.

Evren 61 Okunma

Cevaplar

  • Evren06 Şubat 2014

    Yapılan hatayı Türkcell iletişim merkezi yapmıştır. Merkezden geri dönüş yapıldı fakat elemanın tavrını türkcelin kalite standartlarının çok altında oluşu türkcell hakkındaki düşüncelerimin yukarıdaki paunlandırma seviyesine düşürmüştür

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 01.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön