13 Eylül 2014

Turkcell Satış Danışmanlarından Şikayetçiyim!

Garantisi henüz dolmamış telefonumu Pusula Bilişim ve Teknoloji Ürünleri mağazasına götürerek teslim ettim. 30 iş günü telefonsuz kalacağım için kendilerinden mağdur kalmamak açısından bir telefon talep ettim. Satış danışmanlarının ilgisiz tavırları, argo ifadeleri ve beni mağazadan kovmaktan beter tavırlarından şikayetçiyim.


Mağazadan çıkarken elime bir kart tutuşturup, ''bizi arayın telefonunuzun durumunuzu öğrenin'' deyip başlarından savdılar. Bu bilgilendirmeyi bu mağaza yapmak zorun da değil mi? Onlara bu lakayitliği, ve müşteri ile nasıl konuşmaları gerektiğini öğretmiyorlar mı? Satış danışmanlarından şikayetçiyim. Pusula Bilişim ve Teknoloji Bağcılar / İstanbul.

Esma 239 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön