18 Kasım 2015

Turkcell Satın Aldığım Paket Kullandırılmıyor.

22 Kasım'da süresi dolacak olan internet paketim azaldığı için 3 Kasım'da internet paketi satın aldım ancak Turkcell'in sistemi yüzünden eski paketimde kalanları kesinlikle kullanamıyorum. İşin daha garibi, Turkcell çağrı merkezi bana sistemin böyle olduğunu ve insan müdahalesinin imkansız olduğunu önce ilave paketin bitmesi gerektiğini belirtti. Turkcell'in müşteri memnuniyetini esas almayan sistemi ve çağrı merkezi yüzünden satın aldığım ürünü resmen kullanamıyorum. İlave satılan paketin asıl paketi pasifize etmesi nasıl bir mantığa sığar?

Saldıray 34 Okunma

Cevaplar

 • Saldıray19 Kasım 2015

  Turkcell müşteri hizmetleri ile yaptığım son görüşmede sistemin böyle olduğu belirtildi, talebim reddedildi.

 • Saldıray19 Kasım 2015

  50 dakika içerisinde iki kere arandım, toplantıda açamadığım için ulaşılamamış sayılıyorum. Kaldı ki yaptığım kontrolde bana yapılan haksızlığın devam ettiğini görüyorum.

 • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2015

  Müşterimizi 19.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön