27 Ocak 2014 #2258014

Turkcell Satın Aldığım Hizmeti Gerçekleştirmedi!

2 ay önce Turkcell'den toplu mesaj servisi için bir hizmet satın aldım ve onlarda beni Turkcell'e bağlı olan İzmircell'e yönlendirdiler. Ben iş yeri sahibiyim ve satın aldığım toplu mesaj servisi için gerekli olan bütün evrakları benden aldılar ve faturalama işlemini başlatmalarına rağmen hizmeti hala alamadım. Yani parasını ödedim ama hizmet hala alamadım.


Bununla ilgili bir çok kez Turkcell'i ve İzmircell'i aradım bana sürekli halledeceğiz deyip hiçbir şey yapmadılar ve hala daha bir çözüm sunmadılar ve hiç ilgilenmediler. En son kapatın istemiyorum dedim yok halledeceğiz sizi ziyarete geleceğiz deyip ona da gelmediler. Her bakımdan kötü bir durum Böyle kurumsal bir firmaya hiç yakışmadı.

Aysel 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Faturaları ve Toplu Mesaj Servisi hakkında bilgi verilmiştir . Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön