23 Nisan 2013

Turkcell Satın Aldığım 30 TL Hattıma Yüklenmedi!

22.04.2013 tarihinde saat 13:45'de Yapı Kredi Atm'den satın aldığım 30 tl hattıma yüklenmedi. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda öncesinde şikayet maili atıp, nüfus cüzdanı fotokopisi ve atm fişini postalamam istendi. Banka ile Gsm şirketi arasındaki bir problem yüzünden neden ben mağdur ediliyorum. Bu işlemlerle uğraşmak zorunda mıyım? Bu işlemlere ayıracak zamanım olmak zorunda mı? Üstelik bir şikayet maili atmama rağmen dönüş olmadı. Mağduriyetimin giderilmediği takdirde tüketici haklarına da başvuracağım.

Tevfik 78 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik23 Nisan 2013

    En geç 24 saat içinde yükleneceğine dair anlamsız bir cevap aldım turkcell müşteri hizmetleinden. Şuan 24 saati geçti yani sorunum halen devam etmekte.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 23.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterimize TL yükleme işlemi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön