22 Eylül 2014

Turkcell Sarı Puan Vaadiyle Yanıltıyor

Turkcell sarı puan kampanyası adı altında mart 2014 ayında bana vaat edilen tatil hediyesi için 10.000 puan biriktirdim. Eylül ayında arayıp hediye mi istediğimde bu hediyenin kaldırıldığını 11.000 puana yeni hediye olan Samsung 10.1 tablet verildiğini söylediler. Bende 11.000 puanı biriktirmeye başladım.


Ayda 300 küsür puan aldığım için eylül ayından yaklaşık 3 ay sonra olan aralık ayına denk gelmiş olacaktı fakat bugün baktığımda kampanyanın 31/10/2014 tarihine kadar geçerli olduğunu ondan sonra yeni bir kampanyanın başlayacağını söylediler. Ben puanlarım la hiç bir şey alamıyorum. Sürekli puanı yükselte yükselte bizi saf yerine koyuyorlar. Lütfen bu konuyla ilgileniniz.

Kaan 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön