20 Eylül 2013

Turkcell Sarı Kutudan Puan Alırken Bilgilendirmiyor!

18.08.2013'te sarı kutudan 1000 puan karşılığında aylık sınırsız facebook paketi aldım bedava diye ama her cepten internete girdiğimde 2 mb yi geçmiş vergiler dahil 15 TL ücretlendirildim. Bu nasıl oluyor hem bedava hem de sarı kutudan puan alırken bilgilendirilmiyoruz. Şuan güncel faturamda 15 TL data ücretlendirildim.Turkcell'den şikayetçiyim.

Fatma 90 Okunma

Cevaplar

  • Fatma24 Eylül 2013

    sarı kutudan puan alırken şimdi yaptıkları gibi açıklama yapsalardı müşteri de ona göre hareket ederdi.ee bu nasıl müşteri memnuniyeti ne koparsak kardır hesabımı oluyor.BEN BİR TURKCELL kullanıcısı olarak daha güveneilirmiyim bu taz kampanyalarına beklicem sonra nerden ne fatura çıkacak bana diye haksız değilim parasında da değilim ama bilgi eksikliği olduğu için bu şikayeti yazıyorum.

  • Fatma24 Eylül 2013

    googleden arattırp direk facebook bağlantı yapıyorum başka hiçbir sayfa açmadım bundan sebepmi ücret alınıyor.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön