16 Mart 2015

Turkcell Sarı Kutudan İstediğim Hediye Gelmedi

Turkcell'in müşterilerine sunduğu Sarı Kutu hediye kampanyasında belli bir puan karşılığında anahtarlık, şapka ve kalem istedim ancak 4 ay geçmesine rağmen herhangi bir ürün elime ulaşmadı. Ülkenin en büyük GSM operatörü olduğunu ileri suren Turkcell'in böyle hesaplar yapması gerçekten çok yazık. Söz konusu şirketten puanlarımın iadesini ve şahsıma söz verilen hediyelerin en kısa sürede gönderilmesine talep ediyorum.

Servet 1.686 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2015

    Müşterimizi 21.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön