14 Kasım 2015

Turkcell Sarı Kutu Yanıltması!

Turkcell'in yaklaşık 16 yıllık faturalı müşterisiyim. Ayrıca kendime ait 2 adette faturasız hattım var. Sarı kutuda yaklaşık 10.000 puanım var ve almak istediğim hediyeler için müracaat ettiğimde puanımın yeterli olmadığı müşteri hizmetlerinden belirtildi. Bende bu durumda avans puan kullanmak istediğimi belirttiğimde, alacağım hediyeler için bunun mümkün olmadığını belirttiler. Zaten kullanılmayan veya kullanılamayan puanlar yıl sonunda düşüyor. Kısacası kısır döngü şeklinde bir kandırmaca. En azından sadık müşteri profili şeklinde değerlendirilip, ödemeleri düzenli olan müşteriler için bir farklılık yaratılabilir.

Gökhan 352 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan16 Kasım 2015

    Önerim alınmış, ama çözüme yönelik değil geçiştirmeye yönelik bilgi verildi. Kısacası olmaz, olamaz. ''Hediye isteme benden buz gibi soğurum senden'' Bence Turkcell bu sloganı kullansın.

  • Turkcell Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.11.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön