04 Şubat 2014 #2275935

Turkcell Sarı Kutu Şifrem Hatalı Çıkıyor

Sarı Kutu Kampanyasından yararlanmak için 4500 puanımı Migros 25 tl hediye çeki için kullandım. Ancak Migros sanal market alışverişimde siparişimi tamamlamak için sarı kutu şifremi girdiğimde Turkcell Sarı Kutu şifreniz hatalı, lütfen şifrenizi doğru giriniz uyarısı geliyor. Şifre Turkcell'in tarafıma gönderdiği şifredir ve bu şifre nasıl hatalı olabilir.


Konuyla ilgili Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ama müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Bu iş bu kadar zor olmamalı, bana ulaşılmasını rica ediyorum ya da yanlış olmayan yeni bir şifre istiyorum. Konuyla ilgili yardım bekliyorum.

İsmail 244 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizi 05.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön