23 Ocak 2015

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımın Haber Verilmeden Silinmesi!

Sarı kutu
hesabımda bulunan 8196 puandan 4236 puanımın bugün silindiğini
gördüm. Tarafıma herhangi bir bilgi verilmeksizin silinen puanlarımın
iade edilmesini istiyorum.

Huseyin 300 Okunma

Cevaplar

 • Huseyin02 Mart 2015

  Çözüm odaklı hiçbir şekilde dönüş olmadı ben de hattımı taşıdım.

 • Huseyin28 Ocak 2015

  Verilen bilgi çözüm odaklı bir bilgi değildir. Puanlarımın geri yüklenmesini son kez istiyorum. Aksi bir durumda Turkcell hattımı kapatıp başka bir operatöre geçiş yapacağım.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön