20 Ocak 2014 #2245591

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Sildi!

Sarı kutu puanlarım silindi ve 8 şubat 2014 tarihinden sonra hattımı başka gsm operatörlerine aktaracağım. Yıllarca ailem ve ben kardeşlerim Turkcell abonesi idik. Müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisini bağlanmak için 10 dakika bekledim konuşmamız ve bitmesi 2 dakika sürmedi. Kibarca kullanma süreniz bitti mesaj göndermiştik dedi. Turkcell başka konularda bizzat müşterilerini arayarak bilgi verirken mesajla gönderdik kullansaydınız diyebiliyorsa demek ki artık kibarca Turkcell'le çalışmayın demeye geliyor.

Nadir 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön